Colofon

Neem direct contact op met een redacteur, media-adviseur of de congresorganisatie.

Redactie

Hoofdredacteur

Marcel Slofstra
mslofstra@acquirepublishing.nl
038-4606384

Redacteuren

Nettie Bakker
nettie@acquirepublishing.nl
038-4606384

Thijs Oldengarm
038-4606384
toldengarm@acquirepublishing.nl

Eindredactie

Martin Zuithof
mzuithof@medischondernemen.nl
038-4606384

Webredactie

Marcel Slofstra
mslofstra@acquirepublishing.nl
038-4606384

Media-advies

Wilfred Westerhof
wwesterhof@acquirepublishing.nl
038–4606384

Congresorganisatie en evenementen

Erna Jansen
erna@acquirepublishing.nl
038-4606384
06-29145029

Uitgever

Acquire Publishing B.V.
www.acquirepublishing.nl
Schrevenweg 3
8024 HB Zwolle

 

Abonneren

Wilt u een abonnement op Verkeerskunde afsluiten?

Klik hier

Persoonlijk contact met uw doelgroep?

Via een evenement van Verkeerskunde realiseert u een-op-een-contact met professionals in verkeer en vervoer.

Bekijk hier de agenda van Verkeerskunde